Gökyüzün’den Gelen Mutluluk

Tatil365gun

Bu yıl 13.cüsü düzenlenen Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali süprizlerede sahne oluyor.Geçen yıl Ölüdeniz’de tanıştığı kız arkadaşına evlilik teklifini yine Ölüdeniz semalarında yaptı.İngiliz kız arkadaşı Kathy Hancook ile dünyaca ünlü 1900 mt’lik Ölüdeniz Babadağa çıkan İlker Saygılı aynı yamaç paraşütü ile beraber uçuş esnasında gökyüzünde Will you Marry me (Benimle Evlenirmisin) pankartı açarak gökyüzünde evlenme teklifi etti.Kız arkadaşı Kathy’den evet cevabını alan Saygılı Belcekız plajına iniş yaptıktan sonra arkadaşlarıyla bu mutululuğu sahilde şampanya ile kutladı.Saygılı Hancook’un parmağına yüzüğü sahilde yapılan küçük törenle taktı.

Daha önce evlilik teklifi etmeyi düşünmüştüm fakat sıradan bir teklif olmasını istemediğim için özellikle 13.cüsü düzenlenen Ölüdeniz Hava Oyunlarını bekledim kız arkadaşımı ikna ederek yamaç paraşütünde teklifimi gerçekleştirdim.Hancook’tan evet cevabını aldığım için çok mutluyum evlenmeyi seneye düşünüyoruz dedi.
İngiltere’de yaşayan ve yazarlık yapan Kathy Hancook ise İlker’in beraber uçma isteğinde ise önce biraz korktuğunu ve tedirgin olduğunu daha sonra onu kırmamak için uçmayı kabul ettiğini evlilik teklifini gökyüzünde aldığı için ise şaşırdığını söyledi.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kuzu Göbeği Mantar Festivali başlıklı makalemizde 2017 kuzu göbeği mantar festivali, fethiye kuzu göbeği festivali ve fethiye kuzu göbeği mantar festivali 2017-2018--2019-2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Tatil365gun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.