web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

Gökyüzünden Gelen Mutluluk

Gökyüzünden Gelen Mutluluk
Gökyüzünden Gelen Mutluluk

Gökyüzünden Gelen Mutluluk

Bu yıl 13.cüsü düzenlenen Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali süprizlerede sahne oluyor. Geçen yıl Ölüdeniz’de tanıştığı kız arkadaşına evlilik teklifini yine Ölüdeniz semalarında yaptı. İngiliz kız arkadaşı Kathy Hancook ile dünyaca ünlü 1900 mt’lik Ölüdeniz Babadağa çıkan İlker Saygılı aynı yamaç paraşütü ile beraber uçuş esnasında gökyüzünde Will you Marry me (Benimle Evlenirmisin) pankartı açarak gökyüzünde evlenme teklifi etti. Kız arkadaşı Kathy’den evet cevabını alan Saygılı Belcekız plajına iniş yaptıktan sonra arkadaşlarıyla bu mutluluğu sahilde şampanya ile kutladı. Saygılı Hancook’un parmağına yüzüğü sahilde yapılan küçük törenle taktı.

Gökyüzünden Gelen Mutluluk

Daha önce evlilik teklifi etmeyi düşünmüştüm fakat sıradan bir teklif olmasını istemediğim için özellikle 13.cüsü düzenlenen Ölüdeniz Hava Oyunlarını bekledim kız arkadaşımı ikna ederek yamaç paraşütünde teklifimi gerçekleştirdim. Hancook’tan evet cevabını aldığım için çok mutluyum evlenmeyi seneye düşünüyoruz dedi.
İngiltere’de yaşayan ve yazarlık yapan Kathy Hancook ise İlker’in beraber uçma isteğinde ise önce biraz korktuğunu ve tedirgin olduğunu daha sonra onu kırmamak için uçmayı kabul ettiğini evlilik teklifini gökyüzünde aldığı için ise şaşırdığını söyledi.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu hattımızı arayabilirsiniz.