Gökyüzün’de Yamaç Paraşütün’den Korkanlara Nispet Rakı Keyfi Yaptı

Tatil365gun
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü- Rakı Keyfi

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü- Rakı Keyfi

Fethiye’nin en gözde aktivitesi Ölüdeniz Yamaç Paraşütü ile uçanlar korkuyu bir kenara bırakıp gökyüzün’de Rakı keyfi yapıyor. Turizm sezonun hareketlendiği şu günlerde Ölüdeniz semalarında ilginç görüntüler kameralara yansıyor. Butterfly Yamaç Paraşütü şirketi pilotlarından Zafer Şekerci’de müşterisi Erman Perk’in gökyüzünde rakı keyfi yapma isteğini kırmayıp gökyüzünde çilingir sofrası kurdu.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütün’de Rakı Keyfi

Ölüdeniz’in muhteşem doğa güzelliği karşısında rakı içip, karpuz yiyen Perk gökyüzünde unutamayacağım bir gün yaşadım dedi. Yamaç Paraşütü’nün tecrübeli pilotlar eşliğinde yapıldığında güzel anı olarak hayatınızda kalacağını sözlerine ekleyen Erman Perk mutlaka herkesin Ölüdeniz’e gelerek Yamaç Paraşütü yapmasını tavsiye etti.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatla hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 60 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fethiye'ye Adını Veren Şehit Fethi Bey Törenle Anılacak. başlıklı makalemizde fethibey anma töreni 2016, fethiye adını nereden almıştır ve fethiyenin adını kim vermiştir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tatil365gun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.