Fethiye’de Turizmin Önemi İçin Yürüdüler

Tatil365gun

Fethiye Ticaret Meslek, Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri, Turizm Haftasında farkındalık oluşturmak için turizmi anlatan afiş ve pankartlarla yürüdü.
Fethiye Ticaret Meslek, Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nin yaklaşık 900 öğrencisi, okul bahçesinde toplandıktan sonra Türk Bayrağı ve okul flaması eşliğinde Atatürk Caddesi’nden Kordon Boyu’na oradan da sahil boyunca tekrar okula kadar yürüyüş gerçekleştirdiler. Öğrenciler yürüyüş sırasında ‘turizm bacasız sanayidir’, ‘turisti kazanan, geleceği kazanır’, ‘turizm hizmetle gelişir’, ‘turizm bacasız fabrikadır’, ‘turizmi sevgi ve hoşgörü besler’, ‘her turist bir tavsiye mektubudur’, ‘turizm hizmet ile gelişir, sevgi ile büyür’ yazılı afişler taşıyarak, turizm adına mesajlar verdiler.

Yürüyüşe Okul Müdürü Sedat Dostabakan, okul idarecileri ve öğrenciler katılırken,

Okul Müdürü Sedat Dostabakan, “Turizm Haftası’nı kutlamaktayız. Öğrencilerimiz ile turizmde farkındalık yaratmak ve halka turizm mesajı vermek için bu yürüyüşü tertip ettik. Hafta boyunca etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu telefonu arabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kuzu Göbeği Mantar Festivali başlıklı makalemizde 2017 kuzu göbeği mantar festivali, fethiye kuzu göbeği festivali ve fethiye kuzu göbeği mantar festivali 2017-2018--2019-2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Tatil365gun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.