web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

Fethiye Likya Yolu

Fethiye Likya Yolu
Fethiye Likya Yolu

Fethiye Likya Yolu

Fethiye Likya Yolu-Fethiye Lycian Way-Fethiye Likya Yolu Kaç km

Fethiye Likya Yolu
Fethiye Likya Yolu

Fethiye‘den Antalya’ya uzanan Eski bir Ticaret yolu olan Likya Yolu Garanti Bankasının 1996 yılında ülkemizin sahip olduğu değerleri ortaya çıkarmak için düzenlediği proje yarışmasında İngiliz Uyruklu Kardelen Karlı adını alan  İngiliz Kate Clow ‘un sunduğu Likya yolu projesinin birinci olmasıyla yolun doğru  rotası yürüyüşçüler tarafından kırmızı -beyaz  çizgilerle belirlenerek hizmete açılmıştır.

Likya Yolu Avrupa’daki en uzun 4. Dünya’nın en güzel 10 yürüyüş rotasından biri olarak kabul edilerek yürüyüş kitaplarında ve dergilerinde yer alıyor. Yürüyüşünüze kimi zaman kıyı şeridinden kimi zaman ise 1800 mt yükseklikten devam ediyorsunuz. Keyifli yürüyüş esnasında küçük dağ köylerinde sıcak ve dost canlısı insanlarla tanışacak  ve onların yarı göçebe hayatlarını yakından görme imkanı bulacaksınız. 

Likya yolu günümüzde yerli ve yabancı, doğa ve yürüyüş tutkunlarına bölgenin gizli kalmış tarihi ve doğa güzelliklerini sunmaya devam ediyor. Türkiyenin’de gizli cennetlerinden bir tanesini’de bu 509 km lik Likya Yolu ile keşfetmenin mutluluğunu her zaman yaşayacaksınız.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz Llikya Yolu
Fethiye Ölüdeniz Likya Yolu