web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

Tüm Fethiye Finale Kupayı Almaya

Tüm Fethiye Finale Kupayı Almaya
Tüm Fethiye Finale Kupayı Almaya

Tüm Fethiye Finale Kupayı Almaya

Bank Asya 1.Lig’e yükselecek son kulübün belli olacağı Fethiyespor, Adana Demirspor maçı için Fethiyeliler Denizli’ye çıkartma yapmaya hazırlanıyor.

Spor Toto 2. Lig play-off’müsabaklarında son finalist Bozüyükspor’u penaltılar sonucunda 6-5 yenen Fethiyespor olmuştu. Fethiyespor ile Adanademirspor arasında Perşembe günü Denizli’de oynanacak final maçı öncesi tüm şehir kenetledi. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk ve Sivil Toplum Örgütleri Başkanları Belediye binasında basın açıklaması yaptı.

Fethiyespor’un Denizli’de yapacağı maç için çok büyük bir organizasyon yapılıyor. Yaklaşık 70 otobüs ile Denizli’de ki maça taraftar desteği ile gidecek olan Fethiyespor için şehrin tamamında sokaklara bilboardlar asıldı. “Hep Birlikte büyük finale” başlığı altında yapılan bilboardlar da Fethiye halkına çağrıda bulunuyor. Perşembe günü saat 19.00’da Denizli’de gerçekleşecek olan maç öncesinde saat: 13.00’da Fethiye Salıpazarı mevkiinden otobüsler kaldırılıyor.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı yaptığı açıklamada, “Bank Asya’ya yükselme yolunda bir maça kaldık. Bu takım amatörce ve büyük fedakarlıklarla bir araya getirildi. Bu iş bu noktadan itibaren bu işi seven 3-5 kişinin meselesinden çıktı, tüm Fethiyelinin meselesi oldu. Başkan Öztürk’e, yönetime, futbolculara ve taraftarımıza teşekkür ediyorum. ‘Fethiye spor, Bankasya’ya çıkarsa ne olur?’ şüphesi olanlar olabilir. Artık Fethiye spor bizim tanıtım objemizdir. Fethiye spor kulübün çok ötesinde bir yerde… Fethiyespor temiz kulüp, iyi kulüp olarak gözüküyor.

Tüm Fethiye Finale Kupayı Almaya

Tüm Fethiye Finale Kupayı Almaya
Tüm Fethiye Finale Kupayı Almaya

Fethiye spor artık Türkiye’de mütevazı bütçesiyle geldiği son noktada dost, düşman herkesin takdirini alıyor.

Gönlünde spor sevgisi olan her kesimi Denizli’de yapılacak olan final müsabakasına bekliyorum. Stada gelemeyenleri dua etmeye davet ediyorum. İnşallah Allah-ü Teala’nın yardımıyla hak edersek, alnımızın terini alırsak temiz bir maç sonrası Bank Asya ligine çıkarsak, tüm Fethiyeli pamuk eller cebe yapacak. Bu konuda mütevazi değilim. Biz şimdiye kadar böyle bir şey yapmadık. Talepte de bulunmadık. Ancak bu saatten sonra bu takımın hepimizin tanıtım objesi, Fethiye’nin yeni bir imajı olması konusunda herkes hem fikir ve inancı tam. Bu kulübe de destek verecektir” dedi.

Tüm Fethiye Finale Kupayı Almaya
Tüm Fethiye Finale Kupayı Almaya

“FETHİYE HALKINI DESTEĞE BEKLİYORUZ”

Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk ise, “Fethiyespor kasaba takımı, varoş takımı, çok gücü olmayan bir takım, fazla taraftar desteği olmayan bir takım olarak lanse edildi. Yıllardır Fethiye’de yaşıyorum.Ben inandığım bir davanın peşindeyim. Buna inandığım için yıllardır ailemle burada yaşıyorum. Kendimi buraya adadım. Fethiye’den de hiçbir zaman bir şey istemedim. Ama bir kere istiyorum. Hepimiz birbirimizi iyi tanıyoruz. Ne istiyorum. Ben maddiyatın peşinde değilim. Bu maçta bu müsabakada Fethiye’nin varoş olmadığı, bir kasaba takımı olmadığı, küçük bir potansiyelimiz olmadığını Fethiyeli haykıracaktır. Fethiyeli bunu yaparsa eğer, göreceksiniz oyuncularımız da o kupayı kaldırıp, Fethiye’ye getirecektir. Onun için sadece destek istiyoruz” diye konuştu.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ve Şoförler Odası Başkanı Hayri Topçu’da basın açıklamasına katılarak ellerinden gelen desteği Fethiye ve Fethiyespor için vereceklerini söyledi.