web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

Su Altında Evlenme Teklifi

Su Altında Evlenme Teklifinde
Su Altında Evlenme Teklifinde

Su Altında Evlenme Teklifi

Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde emlakçılık yapan 38 yaşındaki Mustafa Bodur, 5 ay önce doğa yürüyüşü sırasında tanıştığı ilaç mümessili 29 yaşındaki Hatice Yener’e su altında evlenme teklifinde bulundu. Ancak bu evlenme teklifinin cevabında ‘hayır’ seçeneği yoktu. 

Sevgilisi Hatice Yener’e evlenme teklif etmeye karar veren Mustafa Bodur, Yener ve arkadaşlarıyla birlikte Fethiye‘ye 6 kilometre uzaklıktaki Dalyan Deresi dalış bölgesine gitti. Bodur ve Yener, Fethiye Tüplü Dalış Okulu’ndan dalış eğitmeni Aydın Tanal gözetiminde, Kızılada karşısındaki resife daldı. 

Hatice Yener dalış eğitmeni Aydın Tanal ile birlikte su altındaki balıkları incelerken Mustafa Bodur, arkadaşlarının yardımıyla ‘Hatice benimle evlenir misin’ yazılı pankartı açtı. Arkasını döndüğünde Bodur’un elindeki pankartı gören Yener, büyük şaşkınlık yaşadı. Denizin 5 metre derinliğinde eline tutuşturulan iki rulodan birini açan ve ‘evet’ yazdığını gören Yener, Bodur’a yazıyı göstererek teklifi kabul etti. Teklifin kabul edilmesiyle çift birbirine sarılarak kutlama yaptı. 

Su Altında Evlenme Teklifi

Su Altında Evlenme Teklifi
Su Altında Evlenme Teklifi


‘HAYIR’ SEÇENEĞİ YOKTU 

Denizden çıktıktan sonra su altındaki evlenme teklifini anlatan Mustafa Bodur, Hatice Yener dışında tüm arkadaşlarının bu evlilik teklifinden haberi olduğunu söyledi.

5 aylık birlikteliklerini evlilikle sonuçlandırmak istediklerini kaydeden Bodur, “Pankart açtıktan sonra, dalış eğitmeni hazırladığımız ruloları Hatice’ye verdi. Hatice, ilk ruloyu açıp ‘evet’ yanıtını bize gösterdi. Ancak zaten ‘hayır’ diyemeyecekti. Diğer ruloda da ‘evet’ yazıyordu” dedi. 

Hatice Yener de 8’inci dalışında yaşadığı bu büyük sürpriz karşısında şaşkınlık içinde kaldığını, su altında tepkisini belli edemediğini anlattı. Teklifi kabul etmek istediğini, bu yüzden ilk açtığı ruloyu gösterdiğini belirten Yener, “Diğer ruloda da ‘evet’ yazıyormuş.

Bunu denizden çıkınca öğrendim. Benim için her şey çok güzeldi” diye konuştu. Bodur ve Yener, Haziran ayında yapılacak düğünün ardından Fethiye’ye yerleşmeye karar verdi. Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları  https://www.oludenizaktiviteleri.com/fethiye-dalis-turu