web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

Şampiyonluk Yolunda Fethiye Spora Hizmet Edecek Otobüs Törenle Teslim Edildi.

Fethiye Belediyesi tarafından Fethiyespor, Fethiye Belediyespor ve sosyal etkinliklerde kullanım için alınan otobüs bugün gerçekleşen törenle hizmete başladı. Mercedes marka otobüsün tanıtım töreninde Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Bu otobüs 80 bin kişilik Fethiye ailemize hizmet edecek” derken, Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk ise, Saatcı’ya ve emeği geçenlere teşekkür etti. Birçok yerde kullanılacak olan otobüsün üzerinde bulunan, “Sevgi sorumluluk getirir” sloganı dikkatlerden kaçmadı.

Otobüs (2)

Fethiye Belediyesi tarafından 675 bin TL’ye alınan ilçemizdeki spor takımları ve sosyal etkinlikler için kullanılacak olan otobüsün tanıtımı yapıldı. Tanıtım törenine Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk, FETAB Başkanı Osman Otgöz, Sivil Toplum Örgütleri Başkanları, Fethiyespor taraftarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Otobüsü Fethiyelilerin parasıyla aldık… Fethiye Belediyesi atölyesinde yapılan törende konuşan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Perşembe günlerine özellikle açılışları getirmeye çalışıyoruz. Geçen sene tüm şehri bir heyecan dalgası sardı. Hepimiz Denizli’ye bir hafta akın ettik. O heyecanı yaratan bize Fethiyespor’du. Yine milli takıma 34 tane sporcu yetiştiren ayrı bir kulübümüz var. O da Fethiye Belediyespor… Uzun zamandır aklımızdaydı. Biz bu otobüsü Saygıdeğer Fethiyelilerin parasıyla aldık. Tüm Fethiye kullanacak ama inşallah bizi başarıdan başarıya koşturacak olan ve şampiyonluk beklediğimiz Fethiyesporumuzun şampiyonluk arabası olur. Milli takıma sporcu veren Belediyespor’unda bu tür aktivitelerine de aracımız hizmet verecek. Onun dışında Fethiye’de sivil toplum örgütlerinin taleplerine karşılık vermeye çalışacağız. Velhasıl; bu otobüs 80 bin kişilik Fethiye ailesinin ortak malıdır. Hepimiz kullanacağız inşallah. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Saatcı arkamızda olsun yeter… Emeği geçenlere teşekkür eden Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk ise, “Fethiyespor takımı geçen senelerde olduğu gibi başarı için savaşacaktır. Arkamızda böyle bir Belediye Başkanımız Behçet Saatcı olduğu sürece biz bu otobüsü şampiyonluk otobüsü yapmak için elimizden geleni yapacağız. Biz bu arabayla inşallah şehri turlarız” şeklinde konuştu.

Fethiye Turizm Altyapı Birliği Başkanı Osman Otgöz ise, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya tanıtım açısından büyük önem arz eden otobüs için teşekkür etti.

Ben herkes gibi bilmediğim aracın dümenine geçmem… Konuşmaların ardından Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve çok sayıda vatandaş takım otobüsüne binerek şehirde tur attı. Muavin koltuğuna oturan Başkan Behçet Saatcı, otobüsü şaşkınlıkla izleyen turist ve otobüsü alkışlayan bölge esnaflarına el salladı. Saatcı gazetecilerin şoför koltuğuna oturun isteğine Saatcı, “Ben herkes gibi bilmediği aracın dümenine geçmem” dedi. Şehir merkezinde turlayan otobüsten Fethiye Belediyesinin önünde inen Saatcı, vatandaşlarla birlikte konvoyu alkışladı. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ile özdeşmiş “Sevgi Sorumluluk gerektirir” sloganı otobüsün arka kısımlarında dikkat çekti.