Fethiye de Tüplü Dalış

Tatil365gun

Fethiye’ye gelip te dünyada hızla gelişen dalış sporunu yapmamak olmaz. Sağlık sorunu olmayan, denizde kendini güvende hisseden ve 14 yaşından büyük olan herkes bu dalış sporu rahatlıkla yapabilir.

Fethiye limanından her sabah tam donanımlı teknemiz ve profesyonel dalış ekibimizle dalış yapacağımız akvaryum koyuna doğru yola çıkıyoruz. Dalış öncesi profesyonel dalış eğitmenlerimiz size teorik ve pratik dersleri anlatırken Fethiye’nin büyüleyici güzelliğine de hayran kalacaksınız. Su altında size eşlik eden canlılara hiç ummadığınız kadar yakın olacak balıkları ellerinizle besleyeceksiniz.

Akıntıların olmaması sizin bu sporu güvenli şekilde öğrenmenize’de yardımcı olacaktır. Daha önce bu spora başlamışsanız PADİ, CMAS ve BSAC egitim kurslarına katılarak derecenizi yükseltebilirsiniz. Fethiye’nin kristal berraklığındaki denizinde dalış yapmanın anısını dalgıçlarımız yaptıgı fotoğraf ve video kayıtlarını extra ücret karşılında alarak hayatınızın unutulmazları arasına katabilirsiniz.

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 0539 646 6460 Fethiye Dalaman Rafting Fiyatları 2021 | 2022 | 2023 | 2024 başlıklı makalemizde dalaman çayında rafting, dalaman rafting turu fiyatları 2020-2021-2022-2023 ve fethiye rafting turu hakkında bilgiler verilmektedir.

Tatil365gun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.