web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütüv
Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Yamaç paraşütü yapmak için hiç bir şey bilmenize ve önceden bu konu hakkında eğitim almanıza da gerek yoktur.Sadece uçmayı istemek biraz cesaret ve tabiiki de uçuş öncesi rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ölüdeniz’den başlayan yolculuğumuz 30 dak. çam ve sedir ağaçlarının arasından devam eden kıvrımlı yol sonunda kalkış yapacağımız piste varıyoruz. Burada yolcumuza kalkış esnasında ve uçuş süresince yapması gerekenler ve yapmaması gerekenler anlatılır. Pilot tarafından harnesiniz kuşandırılır ( havada rahat oturabileceğiniz oturak) , uçuş tulumuz giydirilir ve  artık uçuşa hazırsınız.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü
Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Paraşütümüzü açıp uçuş için son kontroller yapıldıktan sonra yolcu ve pilot çelik terazi sistemiyle birbirlerine bağlanılır. Rüzgarın gelmesiyle hafif eğimli yamaçtan yolcu ve pilotun koşmasıyla kalkış gerçekleşir.Artık tüm kontroller pilotunuzdadır. Ölüdenizin muhteşem manzarasın rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Uçuş süresince St nicholos adası, Soguk su plajı, Ovacık, Hisarönü, Kayaköy ve Fethiyeyi ve havanın bulutsuz ve nemsiz olduğu zamanlarda ise Rodos adası (Yunanistan) nı görebilirsiniz. Yaklaşık akrobatik hareketleri de hesaba katarak 30-35 dakika süren uçuşumuz Ölüdeniz plajına inmemizle son bulacaktır. Pilotunuz tarafından havada çekilen fotoğraf ve video  kayıtlarınızı izleyebilir dilerseniz bu unutulmaz tatil mecaranızı dvd olarak extra ücret karşılığında alabilirsiniz. Hayellerinizi bizimle gerçekleştirin.

NOT:Uçuş için koşabileceğiniz rahatlıkta spor ayakkabı giymeniz gerekmektedir.

Ölüdeniz 12 ay Yamaç Paraşütü Fiyatları için 0533 748 64 60 nolu telefondan ya da https://www.butterflyparagliding.com/ adresinden bilgi alabilirsiniz.