web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

Fethiye Ölüdeniz de Teleferik Keyfi

ÖLÜDENİZ DE DENİZ KUM GÜNEŞ, BABADAĞDA KAR KEYFİ

Ölüdeniz nam-ı diğer yamaç paraşütünün Başkenti. Yıllarca milyonlarca insanın uçma hayalini gerçekleştirdiği ender dağlardan sadece biri. Ölüdeniz de Babadağ Yamaç Paraşütü aktivitesi başladıktan sonra ünü dünyada hızla yayılmaya başladı.

Ölüdeniz den 18 km uzaklıkta, çam ve sedir ağaçlarının arasından geçen orman yoluyla ulaşılan pistlerden havalan paraşütler Ölüdeniz’ in güzelliğine güzellik katmaktadır.

Şimdi isteyenler 2019 yılında hizmete açılacak teleferikle 12 ay Yamaç Paraşütü pistlerinin bulunduğu Babadağ’a çıkabilecekler hatta kışın karlar altına kalan dağda bulunan restaurantta kar manzarası eşliğinde kahvaltı yapabilecekler ya da lezzetli yemeklerinden yiyebilecekler.

Yazın döneminde Ölüdeniz Yamaç Paraşütü yapmaya fırsat bulamayan misafirler ise 1200 metre yüksekliğindeki pistten kış aylarında da Babadağ Yamaç Paraşütü heyecanını yaşabilecekler.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları 2021 | 2022 | 2023 | 2023 yıllarında ne kadar olacağı konusunda 0539 646 6460 nolu telefondan uçuş fiyatları hakkında bilği alabilirsiniz.