Fethiye Evi’ni Ziyaret Ettiniz mi

Tatil365gun

Fethiye Belediyesi her geçen gün doğal ve yöresel ürünlere artan talebi göz önünde bulundurarak köy halkının ekonomisine katkı sağlamak ve en önemlisi elde edilen kâr’ı Fethiye’de Üniversite Eğitimi gören ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olarak verebilmek için Fethiye Kültür Merkezin’de hizmete açmıştı. 2020 yılında ise Fethiye Belediyesi bünyesinde yer alan Fethiye Evi faaliyetini sonlandırdı.

Fethiye Evi

Fethiye Evi

Raflarda yer alan ürünler köyde sürekli aynı kişiden değil köyde herkezin kazanç sağlaması için farklı kişilerden temin edilmektedir. Mağaza çalışanı ve Fethiye gönüllüleri tarafından satışa hazır hale getirilen ürünlerde hanımların emeğini, sevgisini, özverisini görürsünüz.

Bu mağazada Fethiye’nin köylerinde üretilen doğal %100 ev yapımı (Kayaköy, Üzümlü, Esenköy, Nif, Eşen, Kabaağaç, Arsa) ürünler güler yüzle hizmet eden Itır Beyhan ve Çigdem Küçük hanımefendiler tarafından satılmaktadır.

DSC_0392_new DSC_0397_new DSC_0389_new DSC_0408_new

Sizlerde tatil dönüşü Fethiye Kültür Merkezinin hemen yanında bulunmaktadır. Doğal ürünlerin satıldığı Fethiye Evi’ni ziyaret ederek ailenize ve sevdiklerinize hediye satın alabilirsiniz.

DSC_0407_new DSC_0396_new DSC_0392_new DSC_0394_new

Bir önceki yazımız olan Kış tatilinin keyfini Fethiye'de yaşamak başlıklı makalemizde 12 ay fethiye muğla, 12 ay fethiye ölüdeniz de yamaç paraşütü fiyatları ve fethiye kayaköy hakkında bilgiler verilmektedir.

Tatil365gun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.