Fethiye Sizi Bekliyor

Tatil365gun

fethiye manzaları

Tatil yapmak isteyenlerin en sık ziyaret ettikleri ve keyif aldıkları plajların başında gelir Ölüdeniz. Diğer Ege ve Akdeniz plajlarından ayıran en önemli özelliği ise adrenalin tutkunlarının vazgeçilmez adresi olmasıdır. Fethiye Paspatur çarşısı, Ölüdeniz, Hisarönü ve Çalış‘ta bulunan dükkanlar gönlünce alışveriş yapmak isteyen misafirlerini beklerler. Restaurantları, Barları, Eğlence mekanları çok farklıdır.

Damak tadınıza hitap eden restaurantlar’da yiyeceğiniz lezzeti unutamayacaksınız. Dinlediğiniz müzik türüne göre seçeceğiniz eğlence mekanlarında gönlünüzce eğlenebilir stresten uzaklaşabilirsiniz. Sadece deniz, kum, güneş üçlüsü değildir burada tatil. Bölgede tur yapan acentalardan bilgi aldıktan sonra, rezervasyon yaptırarak kültür, adrenalin, doğa turlarına katılarak bölgeyi yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Böylesine doğa zenginliğine sahip bir yerde tatil yapmak ve sonrasında müdavimi olmak isteyerek Fethiye’ye her zaman farklı pencereden bakacaksınız.

Fethiye‘den anılarınızla ayrılırken Fethiye’ nin lezzetlerini sevdiklerinize ve ailenize hediye olarak götürmek için Fethiye Belediyesi’ nin Garajın hemen yanı başında bulunan Erasta Avm de hizmete açtığı FETHİYE EVİ’ni ziyaret edebilirsiniz.

DSC_0371_new DSC_0375_new

DSC_0388_new DSC_0389_new DSC_0379_new DSC_0385_new

Fethiye bölgesinde otel rezervasyonu ve 4 gece 5 gün tatil paketleri için http://tatil365gun.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çamura Hayat Veren Eller başlıklı makalemizde ayşe palamurtçu kimdir, dont destisi hanği topraktan yapılı ve esenköyün en önemli el sanatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Tatil365gun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.