Fenerbahçeli Samet Güzel’den Yamaç Paraşütü Keyfi

Tatil365gun

 

DCIM100GOPRO

Fenerbahçe de bulunduğu dönemde Alex de Souza’nın da tercümanlığı yapan Samet Güzel bu kez tatilini geçirdiği Göcek koylarından Fethiye Ölüdeniz’in en popüler aktivitesi olan Yamaç Paraşütü yapmak için Ölüdeniz’e geldi. Gravity Yamaç Paraşütü şirketi pilotlarından Zafer ŞEKERCİ ile Babadağ’ın 1700 metrelik pistinden havalanarak gökyüzünde 35 dakika süren uçuş esnasında akrobasi hareketleri de yaparak Belcekız Plajına İniş yaptı. Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Güzel daha önce Kaşta yamaç paraşütü yaptığını Ölüdeniz’den başka yerde yamaç paraşütü yapmanın bir anlamı olmadığını ayaklarının altındaki masmavi denizi ve manzarayı izlemeye doyamadığını Yamaç Paraşütü yapmak için tekrar Ölüdeniz‘e geleceğini dile getirdi.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

DCIM100GOPRO

Bir önceki yazımız olan Fethiye'ye Adını Veren Şehit Fethi Bey Törenle Anılacak. başlıklı makalemizde fethibey anma töreni 2016, fethiye adını nereden almıştır ve fethiyenin adını kim vermiştir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tatil365gun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.