Dalgıç Çiftin Su Altındaki Temsili Nikahı

Tatil365gun

Ankaralı dalgıçlar Ebru Tanalp ile Volkan Güngör’ün, Muğla’nın Fethiye İlçesi’ndeki Akvaryum Koyu’nda, 10 metre derinlikte temsili nikahı kıyıldı. 10 metre derinlikteki nikah masasına gelinlik ve damatlıkla oturan Ebru Tanalp ile Volkan Güngör’ün temsili nikahını Başkent Dalış ve İlkyardım Merkezi (BADİM) sahibi Erhan Öztürk kıydı.

sualtı nikahı

Sualtı Nikah

Ankara’da faaliyet gösteren Güngör A.Ş.’nin ortağı jeoloji mühendisi Volkan Güngör ile Çakıl Kafe ve Terazi Peyzaj’ın sahibi mimar Ebru Tanalp, hayatlarını temsili olarak su altında birleştirdi. BADİM dalgıçları Ebru Tanalp ile nişanlısı Volkan Güngör, nikahlarını su altında kıydırmaya karar verdi. Ekip, geçen hafta bu isteklerini gerçekleştirmek üzere 10 kişilik arkadaş grubuyla Fethiye’ye geldi. Gelinlikle damatlığını giyen çift, açıldıkları Akvaryum Koyu’nda 10 metreye derinlikte temsili olarak nikah kıydırdı. Çiftin nikah şahitliğini Nezih Allıoğlu ve Engin Tanalp yaptı. Nikahı da BADİM Dalış Merkezi’nin sahibi Erhan Öztürk kıydı. Nikah töreni sonrasında şahitlerle çift, su altında halay çekti.

Ebru Tanalp, nikahlarının Ankara’da 7 Temmuz’da kıyılacağını söyledi. Tanalp, “Tam bir deniz tutkunuyum. Bu nedenle hep denizde kıydırmak istedim. Volkan da beni kırmadı” dedi.

Fethiye Ölüdeniz Tüplü Dalış Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için https://www.butterflyparagliding.com/category/tuplu-dalis/ adresini ziyaret edebilir 0539 646 6460 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kuzu Göbeği Mantar Festivali başlıklı makalemizde 2017 kuzu göbeği mantar festivali, fethiye kuzu göbeği festivali ve fethiye kuzu göbeği mantar festivali 2017-2018--2019-2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Tatil365gun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.