Büyükşehirli Olduk Dertli Olduk

Tatil365gun

TBMM genel kurulundaki görüşmeler sonucunda kabul edilen tasarı ile 13 il Büyükşehir oldu.Yeni tasarıyla Büyükşehir olan Muğla’ya yenilikleri ve değişikleri de beraberinde getirdi. Büyükşehir belediyelerinde kaldırılan il özel idarelerinin görevlerini valiler başkanlığında ki yatırım izleme ve koordinasyon merkezleri yerine getirecek.

Büyükşehir de yaşayanlar ile Büyükşehir’e dahil olan ilçe sakinleri ilk yerel seçimlerden itibaren su paraları Büyük Şehir’in belirlediği rakam üzerinden, emlak vergilerini iki kat,çevre temizlik vergisini %25 zamlı ödeyecekler. Bugüne kadar basit usulde vergilendirilen esnaf ise bundan sonra gerçek usulde vergilendirilecek.

Fethiye de 4 gece 5 gün tatil paketlerinden faydalanmak için https://www.tatil365gun.com/kategori/paket-turlar/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kuzu Göbeği Mantar Festivali başlıklı makalemizde 2017 kuzu göbeği mantar festivali, fethiye kuzu göbeği festivali ve fethiye kuzu göbeği mantar festivali 2017-2018--2019-2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Tatil365gun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.