Bir Başkadır Fethiye’de Yaşamak

Tatil365gun

Güneş pırıl pırıl yüzüyle yine aydınlatmıştı cenneti, deniz gözümü kamaştırıyordu.Güneşli bir pazar günü yalnız başıma kordon da yürürken martıların notalarından çıkan müziği dinlemek ruhumu okşuyordu. Heyecanla ve sabırla balık tutanları, Fethiye körfezinin güzelliklerini izlerken kendinizden geçiyorsunuz.

kordon-fethiye

Türkiye’nin her yerinde kış vardı sonuçta ama sanki kış buraya hiç uğramamıştı. Restaurantlar, Cafeler dolu kordon ve parklar yine cıvıl cıvıldı kışa inat. Fotoğraf makinelerini kapan sahile koşmuştu bugün martıların ve Fethiye‘nin sunduğu en güzel kareleri yakalamak için. Hafif bir rüzgarla yürüyordum sahilde, cennette yaşadığımı hissederek. Güneş yakıcılığını kaybettikçe soğuk akşam nöbeti yavaş yavaş devralırken bu sahilde herkes ağırdan yuvasına doğru yol alıyordu güzel bir hafta sonu geçirmeni mutluluğuyla….İşte bu yüzden Fethiye bir başka güzeldir dedim kendime

Bir önceki yazımız olan Düşlerin Geride Kaldığı Köy; Kayaköy başlıklı makalemizde cinbal kayaköy, fethiye gezi rehberi ve fethiye kayaköy'e nasıl gidilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tatil365gun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.