web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

Beşiktaş Fethiyede Çoşkuyla Karşılandı

Beşiktaş Fethiyede Çoşkuyla Karşılandı

Mersin İdmanyurdu maçı öncesinde hazırlık çalışmaları için Muğla’nın Fethiye ilçesine gelen Beşiktaş Futbol Kulübü, coşkulu bir taraftar grubu tarafından karşılandı.
Mersin İdmanyurdu maçı öncesinde hazırlık çalışmaları için Muğla’nın Fethiye ilçesine gelen Beşiktaş futbol kulübü, coşkulu bir taraftar grubu tarafından karşılandı. Yolda bir grup taraftar tarafından önleri kesilen takım, kalacağı otele 3 saatte ulaşabildi.

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 27’nci haftasında Mersin İdmanyurdu ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını Fethiye’de yapacak. 3 gün boyunca Fethiye’de kalacak olan takım 17.00 sularında Fethiye‘ye giriş yaptı. Siyah beyazlı takımı taşıyan otobüs, taraftarlarca yüzlerce araçla Fethiye girişinde karşılandı. Yolu kapatan ve takımlarına sevgi gösterisinde bulunan taraftarlar şehir girişinde uzun konvoy oluşturdu.

Beşiktaş Fethiyede Çoşkuyla Karşılandı

Beşiktaş Fethiye'de Çoşkuyla Karşılandı
Beşiktaş Fethiye’de Çoşkuyla Karşılandı

Şehir merkezinde toplanan taraftarlar bu defa şehir merkezinde takım otobüsünün önünü kesti. Fethiye Kaymakamlığı önünde yüzlerce taraftar meşaleler ve tezahüratlarla Beşiktaşlı futbolculara sevgi gösterilerinde bulundu. Zaman zaman izdihamın yaşandığı karşılamada, Beşiktaş kafilesi güçlükle kampın yapılacağı Ece Saray Otel’ine ulaştı. Takımın otelden içerisine girmesine rağmen dışarıda bekleyen taraftar topluluğunun coşkusu devam etti.

Beşiktaş futbol takımının kamp süresince cuma ve cumartesi günü saat 16.00’da Şehir Stadı’nda antrenman yapacağı bildirildi.