web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

Babadağ 1700 Restaurant

Babadağ 1700 Restaurant
Babadağ 1700 Restaurant

Babadağ 1700 Restaurant

Babadağ Restaurantı Gün Batımında Misafirlerini Bekliyor

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’na ait Fethiye Güç Birliği tarafından işletilen Babadağ’da artık her akşam gün batımında yemekler düzenlenecek.

Babadağ’ın 1700 metre zirvesindeki hemen her gün vatandaşlar, hem günbatımı ve uçuşları izleyip, hem de yemek yiyebilecek. Babadağ‘ına ücretsiz olarak çıkacak vatandaşlar ve turistler, hem gün batımını izleyip, hem de akşam yemeği yiyebilecek. Güç Birliği Şirketi’ne ait restoran gece 21.00’e kadar açık tutulacak. Gün batımı yemek organizasyonunun ilkine Muğla Üniversitesi Rektörü Mansur Harmandar, Muğla Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Enver Tuna, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş, Fethiye Deniz Ticaret Odası Başkanı Şaban Arıkan, Muğla Ticaret Borsa Başkanı Hurşit Öztürk, Şehir Plancısı Ercan Çınaroğlu, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Babadağ’da gün batımında bir araya geldi.

Babadağ 1700 Restaurant

Babadağ 1700 Restaurant
Babadağ 1700 Restaurant

Etkinlikte konuşan Muğla Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış, “Bugün, Babadağ’ın muhteşem manzarasının benim bilmediğim bir yanını keşfettik. Buradan yalnızca uçmak değil, yalnızca Ölüdeniz’e inmek değil, aynı zamanda güneşin batışına da insanların tanık olmalarını arzuluyoruz. Başkan Bey’e böylesine muhteşem bir yerde gün batımını seyrettirdiği için teşekkür ediyorum. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın burada yaptığı çalışmalar çok olumlu. Ben burayla ilgili çalışmalardan çok ümitliyim” şeklinde konuştu.

Muğla Üniversitesi Rektörü Mansur Harmandar ise “Maalesef Babadağ’a ilk defa geldim. Geciktiğimizi fark ettim. Daha önceden gelmemiz gerekiyormuş. Çünkü buradan Ölüdeniz ve Fethiye bir başka güzel. Bugün Fethiye Ticaret ve Sanayi Odamızın daveti üzerine buraya geldik. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Babadağ Teleferik Fethiye ye değer katacak

Babadağ gibi sembol bir yere sahip olduğumuz için ne kadar övünsek azdır. Buranın kıymetini bilmemiz gerekiyor. Tüm Türkiye’ye ve dünya ya burayı tanıtmamız gerekiyor” dedi.

Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz da, “Spor turizminin yanında, bu çok doğru bir proje. Ben Babadağ’da ilk defa bir yemek organizasyonuna katılıyorum. Yurtdışında yapay yüksekliklere insanları çıkartıyorlar. Bizlere Allah’ımızın bağışladığı bu yerde, böyle bir yükseklikten muhteşem Ölüdeniz manzarasında gün batımı ve akşam yemeği insanlara inanılmaz keyif verir” ifadelerini kullandı.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akif Arıcan ise, “Şu anda Muğla’mızın çok önemli bir bölgesi olan Babadağ’dayız. Babadağ, Muğla’mızı dünya da tanıtmaya devam edecektir. Babadağ markasının daha çok insanı buraya çekerek, gelişeceğine inanmaktayız” dedi. Babadağ yamaç paraşütü fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Organizasyonda, yemek sonrası, birlikte gün batımı izlendi. Muhteşem Ölüdeniz ve Fethiye manzarası karşısında memnuniyetlerini dile getiren katılımcılar, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın yapmış olduğu organizasyon için teşekkür etti.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu hatımızı arayabilirsiniz.