3. Fethiye Klasik Müzik Festivali “Benyamin Sönmez anısına” Ölüdeniz Babadağ da Konser

Tatil365gun

FETHİYE ÖLÜDENİZ BABADAĞ ZİRVEDE KONSER

Benyamin Sönmez anısına Fethiye Ticaret ve Sanayii Odasının katkıları ile düzenlenecek olan 3. Fethiye Klasik Müzik Festivali programında bu yıl 1700 mt pistinde yer alan Babadağ Restaurantın da Elhamra Beşlisi gün batımı konseri verecek. Dünyaca ünlü Babadağ da 19 Eylül 18:30 da gerçekleşecek konsere yoğun katılım olması beklenmektedir.

2013 yılında Ölüdeniz manzarası eşliğinde Babadağ 1700 mt restaurantın da CSO CELLO QUARTET ‘ın gün batımında verdiği konser çok beğenilmişti.

Klasik Müzik Festivali’nin 3. sünü düzenlenecek ve 4 gün sürecek etkinlikte Fethiye Ölüdeniz’in muhteşem manzarasına sahip Babadağ da 17-20 Eylül  2014 tarihleri arasında konser düzenlenecek.

Benyamin’i tanıyan, tanımayan bir çok dostumuz, bize sonsuz destek oluyorlar. Bu festival çerçevesinde sizde aramızda olursanız bundan büyük onur duyacağız.

Fethiye Klasik Müzik Festivali

Festival Komitesi

Bir önceki yazımız olan Fethiye'ye Adını Veren Şehit Fethi Bey Törenle Anılacak. başlıklı makalemizde fethibey anma töreni 2016, fethiye adını nereden almıştır ve fethiyenin adını kim vermiştir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tatil365gun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.