web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

16. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali yaklaşırken hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Fethiye’nin Ölüdeniz Beldesi’nde 20-24 Ekim 2015 tarihinde 16.cısı düzenlenecek Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali’nin hazırlıkları tamamlandı. Ölüdeniz Hava Oyunları’na bu yıl yaklaşık olarak 3 ülkeden 400-450 yamaç paraşütü tutkununun katılması bekleniyor.
Fethiye Kaymakamı, Fethiye Belediyesi, Fethiye Ticaret ve Sanayii Odası, Ölüdeniz Geliştirme Koop, Yamaç Paraşütü Pilot Koop. ile Fethiye Tanıtma Vakfının destekleriyle düzenlenecek festivalin, turizm sezonunun sona erdiği günlerde bölgeye ciddi ölçüde hareket kazandırması bekleniyor. 2000 yılından bu yana gerçekleştirilen ve her yıl katılımın artarak devam ettiği 16. festivale bu yıl rekor düzeyde katılım bekleniyor.

 

DCIM327GOPRO

 

Etkinliğe Bolivya, Kanada, Afganistan, İran, Irak, Arjantin, İsrail, Mısır, Rusya, Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, Yunanistan, Bulgaristan, Polonya, İsveç, Norveç, Ukrayna, İsviçre, Avusturya, Avustralya, Japonya, Güney Kore, Çin, Belçika, İtalya, Hollanda, Suriye, Romanya, Belarus, Kazakistan ve Finlandiya’dan gelecek davetlilerin yanı sıra çok sayıda yerli ve yabancı basın mensubu da festivali yakından takip edecek.

DCIM327GOPRO

Festivalin organizasyon yetkilisi Kadri Tuğlu, Festivale gelecek pilotların rezervasyonlarını yaptırmaya başladığını, 5 gün sürecek Festival süresince  Sıcak hava balonu, Yamaç paraşütü akrobasi, Yelken Kanat, Skydiving, Paramotor, Basejump, Mikrolight ve Model uçak gösterileri ile sürpriz şovların yapılacağını aynı zamanda organizasyona katılacaklardan herhangi bir kayıt ücreti ve single uçuş yapacak pilotlardan da 20-24 Ekim tarihleri arasında Babadağ giriş ücreti alınmayacağını belirtti.

Not: Festival için fetav48@gmail.com, kadri@babadag.com adreslerine mail gönderebilir.Tandem (2 kişi) uçuş yapmak için www.zafersekerci.com adresinden uçuş rezervasyonu yaptırabilirisiniz.