web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

Fethiyede Tüplü Dalış

Fethiyede Tüplü Dalış
Fethiyede Tüplü Dalış

Fethiyede Tüplü Dalış

Fethiye’ye gelip te dünyada hızla gelişen dalış sporunu yapmamak olmaz. Sağlık sorunu olmayan, denizde kendini güvende hisseden ve 14 yaşından büyük olan herkes bu dalış sporu rahatlıkla yapabilir.

Fethiye limanından her sabah tam donanımlı teknemiz ve profesyonel dalış ekibimizle dalış yapacağımız akvaryum koyuna doğru yola çıkıyoruz. Dalış öncesi profesyonel dalış eğitmenlerimiz size teorik ve pratik dersleri anlatırken Fethiye’nin büyüleyici güzelliğine de hayran kalacaksınız. Su altında size eşlik eden canlılara hiç ummadığınız kadar yakın olacak balıkları ellerinizle besleyeceksiniz.

Akıntıların olmaması sizin bu sporu güvenli şekilde öğrenmenize’de yardımcı olacaktır. Daha önce bu spora başlamışsanız PADİ, CMAS ve BSAC egitim kurslarına katılarak derecenizi yükseltebilirsiniz. Fethiye’nin kristal berraklığındaki denizinde dalış yapmanın anısını dalgıçlarımız yaptıgı fotoğraf ve video kayıtlarını extra ücret karşılında alarak hayatınızın unutulmazları arasına katabilirsiniz.

Fethiyede Tüplü Dalış
Fethiyede Tüplü Dalış

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.