Fethiye Katrancı Koyu

Tatil365gun

Katrancı koyu

Katrancı Koyunun Fethiye‘ye uzaklığı 16 km. Kamp alanı Fethiye kara yoluna bir km içersinde bulunuyor. Kamp alanına hakim manzarasını karayolunun kullananların rahatlıkla görebilmesi için karayolları bu sahayı düzenleyerek seyir terası haline getirmiş. Araçlar yoldan çıkarak bu cep bölümünde hem dinleniyor hem de koyun doyumsuz manzarasını izliyorlar. Katrancı koyu doğada yaşamayı, yoğun iş temposundan ve şehir gürültüsünden kaçanlar için son derece güzel kamp alanlarından biridir.

katrancı koyu çadır

Katrancı koyu nem oranı düşük, ılık esintili bunaltmayan bir havaya sahip. Çam ağaçları altına çadır kuranlar cır cır böceği sesi eşliğinde konaklama yapıyorlar. Bir çok kampçı çadırını kurup ailesini yerleştirdikten sonra gönül rahatlığı ile kendi işine dönebiliyor. Orman bakanlığının saptamış olduğu fiyatlar ile belirlenen elektrik ücreti uygulanıyor. Çadırsız gelenler için kiralık çadırlar bulunuyor. Arzu edenler hazır kurulu bu çadırlarda kalıyor, mini buzdolabı, çarşaf, yorgan tedarik edebiliyor. Karavancılar için de aynı fiyat uygulanıyor. Kampta motosikletle gelip çadır kuranlara da sıkça rastlanıyor.

Kamp alanında küçük marketten ve restaurantından her türlü ihtiyacınızı karşılayabilir veya Fethiye ve çevresindeki semt pazarından ihtiyacınızı karşılayarak çadırınızda kendi yemeğinizi kendiniz pişirebilirsiniz. Özel güvenlikçiler tarafindan korunan kamp alanında çamaşırhane ,bulaşıkhane, deniz bisikleti ve çocuklar için oyun konsolları,langırt vb gibi oyun alanları bulunmaktadır. Balık tutmayı ve dalış yapmayı sevenlerin de vazgeçemediği kamp alanında herkesin tatil zamanını hoşça geçirebileceği bir şey mutlaka vardır. Akşam üstü çardak barda oturup çayınızı ve kahvenizi yudumlarken muhteşem gün batımını izlemenin zevkini yaşayacaksınız. Bölgedeki önemli kamp alanlarının başında gelen katrancı koyunda sizlerde gönlünüzce kamp yapmanın zevkini unutamayacaksınız .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir