web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

Fethiyede Futbol Değerleri Çalıştayı

Fethiyede Futbol Değerleri Çalıştayı
Fethiyede Futbol Değerleri Çalıştayı

Fethiyede Futbol Değerleri Çalıştayı

Kuruluşunun 20. Yılı Etkinlikleri kapsamında, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve Fethiye Belediyesi İşbirliği ile 11-12 Nisan 2012 tarihinde doğanın denizle buluştuğu Fethiye’de Futbol Değerleri Çalıştayı düzenlenecektir.

Proje ve koordinasyon işlemleri ÇOMÜ öğretim elemanı ve futbol takımı sorumlusu Okt. Deniz Ünver tarafından hazırlanan ve maliyetlerinin tamamı Fethiye Belediyesi tarafından karşılanacak Çalıştaya Muğla Üniversitesi, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği katkı sağlayacaklardır.

 

Çalıştayda Türk Futbol Kültürünün Yapısı ve UEFA’nın ısrarla üzerinde durduğu “Futbolda Saygı ve Hoşgörü İçin Akademik Yaklaşımlar”, “Türk Sporunda ve Türk Futbol Kültüründe Hoşgörü”, “Türk Antrenörlüğü ve Futbolcuya Verilen Ahlaki Eğitim”, “Avrupa Futbolunda Tolerans, Saygı ve Uyum”, “Türk Spor Basını Gözüyle Futbol Sahalarında Hoşgörü” ve “Türkiye’de Futbol Taraftarlığı ve Yeni Yapılanmaları” başlıkları altında farklı gruplar, çalışmalar yapacaktır.

Fethiyede Futbol Değerleri Çalıştayı
Fethiyede Futbol Değerleri Çalıştayı

Geniş kapsamlı bu organizasyona TBMM Spor Komisyonunda bulunan Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Eski Milli futbolcu Hakan Şükür, Muğla Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Prof. Dr. Azmi Yetim, Doç. Dr. Adnan Çevik, Doç. Dr. Ahmet Talimciler, Yrd. Doç. Dr. Necati Cerrahoğlu, Yrd. Doç. Dr. İlhan Adiloğulları, Yrd. Doç. Dr. Yakup Afyon, Yrd. Doç. Dr. Savaş Duman

Almanya Futbol Federasyonu Uyum Sorumlusu Guel Keskinler, Teknik Direktör Coşkun Demirbakan, Teknik Direktör Mustafa Meteeretem, TÜFAD Genel Sekreteri Alaadin Naganlu, TRT Spor Yayınları Koordinatörlüğü adına Levent Özçelik, Hürriyet Spor Yazarı Altan Tanrıkulu, Habertürk Spor Yazarı Atilla Türker, Sabah Spor Yazarı Ahmet Çakar, NTV Spor Yorumcusu Devrim Çetin, Beşiktaş Çarşı Tribün Lideri Alen Markanya, Galatasaray Ultraslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay, Fenerbahçe GFB Lideri Sefa Kalya ve Yücel Aslan, Bursaspor Teksas Grubu Lideri Selim Kurtulan konuşmacı ve grup çalışma üyesi olarak katkı sunacaklardır.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0539 646 6460 nolu telefonu arayabilirsiniz.