web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

Fethiye Sizi Bekliyor

Fethiye Sizi Bekliyor
Fethiye Sizi Bekliyor

Fethiye Sizi Bekliyor

Tatil yapmak isteyenlerin en sık ziyaret ettikleri ve keyif aldıkları plajların başında gelir Ölüdeniz. Diğer Ege ve Akdeniz plajlarından ayıran en önemli özelliği ise adrenalin tutkunlarının vazgeçilmez adresi olmasıdır. Fethiye Paspatur çarşısı, Ölüdeniz, Hisarönü ve Çalış‘ta bulunan dükkanlar gönlünce alışveriş yapmak isteyen misafirlerini beklerler. Restaurantları, Barları, Eğlence mekanları çok farklıdır.

Damak tadınıza hitap eden restaurantlar’da yiyeceğiniz lezzeti unutamayacaksınız. Dinlediğiniz müzik türüne göre seçeceğiniz eğlence mekanlarında gönlünüzce eğlenebilir stresten uzaklaşabilirsiniz. Sadece deniz, kum, güneş üçlüsü değildir burada tatil. Bölgede tur yapan acentalardan bilgi aldıktan sonra, rezervasyon yaptırarak kültür, adrenalin, doğa turlarına katılarak bölgeyi yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Böylesine doğa zenginliğine sahip bir yerde tatil yapmak ve sonrasında müdavimi olmak isteyerek Fethiye’ye her zaman farklı pencereden bakacaksınız.

Fethiye‘den anılarınızla ayrılırken Fethiye’ nin lezzetlerini sevdiklerinize ve ailenize hediye olarak götürmek için Fethiye Belediyesi’ nin Garajın hemen yanı başında bulunan Erasta Avm de hizmete açtığı FETHİYE EVİ’ni ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye Sizi Bekliyor
Fethiye Sizi Bekliyor

DSC_0375_new

DSC_0388_new DSC_0389_new

DSC_0385_new

Fethiye bölgesinde otel rezervasyonu ve 4 gece 5 gün tatil paketleri için http://tatil365gun.com adresini ziyaret edebilirsiniz.