web analytics
Merhaba Avantajlı tatil paketlerini incelemek istermisin

24. Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları

Fenerbahçeli Samet Güzelden Yamaç Paraşütü Keyfi
Fenerbahçeli Samet Güzelden Yamaç Paraşütü Keyfi

24. Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları

Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Ne Zaman ?

Fethiye ülkemizde yaz mevsiminin en sembolik bölgelerinden biri. Cıvıl cıvıl, neşeli ve son derece renkli atmosferiyle ziyaretçilerine eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor. Fethiye her tür tatilin rahatlıkla yapılabildiği bir yer. Bu nedenle sporcuların ayrıca tercih ettiği bir nokta. Eşsiz doğası, birbirinden farklı etkinliklere ve aktivitelere uygunluğuyla keşfe değer birçok şeyi Fethiye’de bulabilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Fethiye’nin gelenekselleşmeye başlayan eşsiz etkinliklerinden biri ve birçok turist özellikle bu etkinliği de yakalamak istiyor. Peki Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Ne Zaman?

Bu yıl 24. düzenlenecek olan Ölüdeniz Hava Oyunları 23-27 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Fethiye’nin eşsiz festivallerinden biri olan Ölüdeniz Hava Oyunlarına mutlaka katılmanızı öneriyoruz. Etkinlikle hava sporlarının farklı branşlarından en iyi akrobasi pilotlarını izleme şansınız olacak. Bu eşsiz görsel şölen sizi kesinlikle ama kesinlikle büyüleyecek.

Eğer yaz tamamen bitmeden tatile çıkmayı düşünüyorsanız ve adresiniz Fethiye ise, tatilinizi festivale denk getirebilirsiniz. Fethiye’deki tatiliniz boyunca birbirinden etkileyici konserlere, gezilere, spor etkinliklerine ve keyifli zaman geçirebileceğiniz daha pek çok şeye katılabilirsiniz.

24. Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları
24. Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları

Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali

Ölüdeniz Hava Oyunları her yıl her yıl 50’yi aşkın ülkeden birçok akrobasi pilotu ve binlerce sporcuya ev sahipliği yapar. Etkinlik Fethiye Belediyesi’nin ve çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları’nın (STK) desteği ile gerçekleşir

Bilindiği üzere Fethiye zengin coğrafi koşulları nedeniyle birçok spor dalına müsait bir bölgedir. Bu büyük festivalde paraşüt tutkunları da oldukça keyifli zaman geçirebilir. Eğer yamaç paraşütüne karşı ilgiliyseniz Babadağ’ın yamaç paraşütü için oldukça uygun bir nokta olduğunu biliyorsunuzdur. Festival boyunca birçok kişi gibi sizde yamaç paraşütü yapabilirsiniz. Anılarınıza bir yenisini ekleyin 

Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali genellikle yoğun yaz sezonunun yavaş yavaş bittiği, Eylül-Ekim aylarında yapılır. Bazıları yoğun yaz günleri yerine daha sakin olan bu dönemi daha çok tercih eder. Kimilerine göre bu denize girmek için de en uygun zamandır.

24. Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları
24. Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları

Fethiye’de Ne Yapabilirsiniz?

Fethiye oldukça renkli bir tatil bölgesi olmasının yanı sıra harika bir doğaya sahip. Etkinlikler için Fethiye’ye geldiğinizde mutlaka kendinize göre yapabileceğiniz bir şey bulacağınıza eminiz. Bu tamamen ne tür bir tatil sevdiğinize bağlı.

Denizin tadını çıkabilir, tarihi gezilere katılabilir ya da doğada uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Yamaç paraşütü gibi sporlarla ilgiliyseniz sizinle ortak ilgi alanına sahip birçok farklı kişiyle karşılaşacaksınız. Dilerseniz kamp alanlarında kamp yapabilir, biraz daha kendinizle ve doğayla iç içe vakit geçirebilirsiniz.

Ne diyebiliriz ki, Fethiye’de sizi bekleyen birçok farklı seçenek var. Yaz henüz tam anlamıyla bitmemişken harika bir tatil ile kendinizi ödüllendirin. Ve eğer buralarda olabilirseniz 24. Hava Oyunlarına katılmayı, gökyüzünde yaşanacak bu görsel şölene ve epik akrobasiye tanık olmayı unutmayın.

24. Uluslararası Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Festivalin de sizlerde Buttterfly Paragliding şirketi ile uçuş yapmak için 0539 646 6460 nolu telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz. 24. Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Festivalini Babadağ dan izlemek isteyenler için Fethiye Babadağ Teleferik ile festivali başlangıç noktasından izleyebilirler. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Teleferik fiyatlarını başlangıç istasyonundan öğrenebilirsiniz.